top of page

Забіг Миру— це безпрецедентний спортивно-масовий захід міжнародного масштабу. 
Наше завдання — привернути увагу Світу до подій в Україні та заручитися підтримкою мешканців європейських країн у нашому прагненні будувати вільну демократичну незалежну та процвітаючу державу. Відтак головна мета події — сприяти встановленню стійкого миру у країні, в якій знаходиться географічний центр Європи.

2015-03-21 start line.JPG
2015-11-26 Sport and peace Forum0.png

Задля цього ми пішли на кроки, які раніше ніхто не робив. 21 березня, у річницю підписання політичної частини Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, команда з 12 сміливців вирушить у бігову подорож усією Європою. Один за одним члени команди долатимуть неймовірні відстані, незважаючи на час доби, погодні умови та інші перешкоди.

icons-1.jpg
45 днів
icons-2.jpg
8758 км
icons-3.jpg
14 європейських столиць
icons-4.jpg
12
учасників
icons-5.jpg
16 км щодня кожен учасник

За час першого етапу, який триватиме 45 днів, команда розраховує подолати близько дев'яти тисяч кілометрів, відвідати 14 столиц Європейскього Союзу.  На всіх етапах до заходу матимуть змогу долучитися усі бажаючи, подолавши разом із основною командою будь-яку відстань — від кількох метрів до десятків кілометрів.

2015-04-26 paris running.JPG
2015-04-17 Madrid.JPG

Мешканцям кожного міста ми дякуватимемо за підтримку України в цей не простий для нас час. Та запрошуватимемо усіх приєднатися до спільної молитви за мир.

Ми переконані, що Забіг миру зробить зв'язки між Україною та Євросоюзом ще тіснішими і ще раз покаже, що ми — єдині. І разом подолаємо будь-які негаразди.

bottom of page