top of page

Віктор Мазярчук
ініціатор та керівник Run for Peace

Maziarchuk.JPG

Економіст, експерт з публічних фінансів Реанімаційного пакету реформ, частий гість на національних телеканалах, куди його запрошують коментувати складні економічні теми. Бігом займається один рік, проте вже встиг показати результат на марафоні у 3 години 21 хвилину, посівши 238 місце серед 1299 учасників на найстаршому в Європі міжнародному марафоні миру м. Кошице, Словаччина.
Про те, як і чому буде бігти відповідає просто: “Біжу з ангелом в серці”.

Роман Жорін
співорганізатор, маркетолог

Zhorin1.jpg

Біговий досвід – більше року. Розповідає, довго не міг повірити, коли таки здолав свій перший півмарафон. Раніше нічого подібного не відчував. Про свою участь у Run for Peace каже:  «Дуже хочеться засинати і знати що настане завтра, що воно настане для тебе, для твоїх дітей, близьких, для всіх. Найголовніше що в нас є – наше життя.
Сьогодні настав час, коли необхідно зібрати всю свою волю, об’єднатися і твердо сказати ні військовим агресорам. Лише разом ми сильні».

Іван Артеменко
ювелір

Artemenko.JPG

Захоплюється екстремальними марафонами та ультрамарафонами. У своєму активі має 2-місце на 400-кілометровому пробігу Raid in France.
“Естафета миру — це грандіозний відповідальний захід, в якому хочу прийняти участь від початку і до кінця, донісши через спорт та біг бажання миру в Україні та на Землі”, - коментує своє рішення Іван.

Дмитро Бабенко 
фахівець будівельної галузі, спортивний менеджер

Babenko.JPG

З 2012 року фінішував у 5 офіційних марафонах. При цьому річна кількість стартів перевищує чотири десятки. Дмитро каже, що для нього не важливий час подолання дистанції, значення має сам біг:
“Марафонці не сприймають кордонів, а також не сприймають політику війни, і багато марафонців не дивиться телевізор, а замість цього роблять вибір на користь приємної вечірньої прогулки, довжиною не менш як 10 кілометрів. Хочеться бігти, тобто жити. Хочеться жити у світі без війни”.

Ксенія Джуган
фахівець із банківської справи

Dzuhan.JPG

Біговий шлях почала у травні 2013-го з Пробігу під каштанами в Києві. В її активі — 10 офіційних півмарафони та 2 марафони. Ось, що вона каже про свою мотивацію участі у Run for Peace:
“Моя хата не з краю. А моя Країна - Єдина. І якою вона буде сьогодні, завтра залежить від нас. І наших рішучих дій. Почни з себе, зміни світ навколо. Коли руйнуються стіни, з'являються горизонти”.

Олексій Кононенко
менеджер зовнішньоекономічної діяльності

Kononenko.jpg

Має 16 років бігового досвіду. Учасник Чемпіонату Світу з гірського бігу (м.Масса, Італія, 2014 р.), Найкращий час у марафоні 2 год. 46 хв. (м.Валенсія, Іспанія, 2014 р.). Для нього Run for Peace - це приклад єднання усіх людей, незалежно де вони народилися, спроба об”єднання усіх народів з однією метою –  Мир у всьому світі.

Геннадій Кузнєцов 
інженер

Kuznetsov.JPG

Захоплюється веб-дизайном та грою на гітарі. В легкій атлетиці — понад 15 років. Постійний учасник змагань в Україні та країнах ЄС. Нині готується до виступу на дистанції у 100 кілометрів. Каже:
“Біг — це те, що я вмію найкраще і для мене велика честь спрямувати свої здібності на досягнення миру в моїй країні”.

Наталя Мартіашвілі 
фінансист, балерина

Martiashvili.jpg

Народилася у Грузії. За півтора роки занять бігом прийняла участь у 8 напівмарафонах та міжнародному марафоні Україна-Польща. Каже, ці півтора роки змінили її світогляд, подарували години боротьби та гармонії, безцінні зустрічі та близьких по духу друзів. Окрім бігу захоплюється бальними танцями.
“Хочу довести, що моя країна сильна, смілива та дуже гарна, що не зважаючи не на які перепони ми все здолаємо и про Україну будуть думати та мріяти”, - пояснює своє бажання участі у проекті Наталя.

Ігор Новіков
підприємець, фрілансер

Novikov.jpg

Понад 15 років і тисячі кілометрів пробігу у велоспорті. З 2013 р. - активний учасник бігових змагань. Особистий рекорд на півмарафоні Ігор встановив 8 березня у Парижію. В Run for Peace приємє участь, бо хоче довести, що і звичайна людина здатна на великі вчинки.
“Мені не все рівно яке буде майбутнє моєї країни. Я знаю, що ми можемо і маємо жити не гірше, ніж у провідних країнах Європи. Але нас повинні хотіти там бачити,  а не ми проситися до них. А для того ще багато потрібно зробити”, - каже Ігор

Сергій Попов
журналіст, політолог

Popov.JPG

Працював головним редактором суспільно-політичних програм телеканалу ЕРА, шеф-редактором інформаційної служби телеканалу БТБ, очолював редакцію економічних програм комунікаційної групи ESG. Легкою атлетикою займається з 2008 року. Переможець та призер українських та міжнародних змагань з шосейного, кросового бігу, скайранінгу та трейлранінгу. Має особисте досягнення в марафоні у 2 години і 22 хвилини (м.Маларита, Білорусь, 2004 р.). Участь у Run for Peace коментує так: 
“Хочу показати всьому світу, що ми готові на неймовірні речі заради своєї Батьківщини, ми сильні та витривалі, бо нас підживлює любов до України, ми переможемо, бо ми разом”.

bottom of page